آتاردرب سلماس-نمایندگی غفاری

آذران درب، نمایندگی آتاردرب سلماس در شیراز

خرید درب ضد سرقت با کیفیت

این روزها با افزایش جمعیت شهرنشینی، اهمیت افزایش ایمنی خانه‌ها و آپارتمان‌ها بیشتر شده است. برای انتخاب درب ساختمان، انتخاب درب ضد سرقت به عنوان یک گزینه مطمئن در میان خریداران و ساختمان سازان باب شده است. اما برای خرید درب ضد سرقت ساختمان نیاز است که به تاریخچه کارخانه سازنده توجه نمود و اطمینان حاصل نمود که کارخانه از قطعات اولیه با کیفیتی برای ساخت درب ضد سرقت استفاده می‌نماید. از این رو در ادامه شما را با آتاردرب سلماس که یکی از قدیمی ترین سازنده‌های درب ضد سرقت است و درب‌های آتاردرب سلماس از طریق نمایندگی‌هایش در کل ایران درب ضد سرقت های با کیفیت مشتریانش تحویل می‌دهد آشنا می‌کنیم. اگر از قبل با آتار درب سلماس آشنا شده‌اید می‌توانید به کمک راهنمای نحوه سفارش درب ضد سرقت از آتاردرب سلماس مراجعه فرمایید و آذران درب، نمایندگی معتبر آتاردرب سلماس در شیراز برای خرید درب ضد سرقت مطابق سلیقه و نیازتان با مشاوره رایگان همراه شماست.


مشاوره رایگان خرید درب ضد سرقت

درباره آتار درب سلماس

شرکت آتار درب سلماس بزرگترین مجموعه تولید درب های ضد سرقت ، درب های ضد حریق و انواع درب های داخلی ساختمانی در ایران می باشد. این واحد عظیم تولیدی علاوه بر تولید درب برای هموطنان عزیزمان، مفتخر به صادرات درب ها به کشورهای همسایه نیز می باشد. مجتمع تولیدی در آذربایجان غربی شهرک صنعتی سلماس واقع شده است.
کارخانه با مساحت چندین هکتار با بکارگیری بیش از چهارصد نفر از کارگران و متخصصان این مرز و بوم به تولید با حجم انبوه ، در تلاش است بیشترین خدمات و رضایت را برای مشتریان به ارمغان بیاورد.

درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت این مجموعه جز مقاوم ترین درب های ضد سرقت تولید در ایران می باشد. خط تولید کارخانه فول اتوماتیک می باشد و مراحل رولینگ ورق های کات شده فولاد مبارکه اصفهان بصورت کاملا اتوماتیک انجام می شود. در تولید درب های ضد سرقت از قفل های کاله و داف وارداتی از کشور ترکیه استفاده می شود. رویه های درب های ضد سرقت آتار درب سلماس هشت میل می باشد.
ساخت رویه های درب های ضد سرقت بصورت کامل در ایران انجام می شود و می توان بیان کرد کیفیت رویه های درب های ضد سرقت آتار درب سلماس با کیفیت رویه های درب ضد سرقت وارداتی از کشور ترکیه قابل مقایسه می باشد. پروسه رنگ کاری و مونتاژ تماما در خط تولید کارخانه توسط متخصصین ایرانی انجام می شود.
درب های ضد سرقت آتار درب سلماس بصورت دورفلز نیز تولید می شود که یکی از مزیت های اصلی درب های تولید این کارخانه می باشد. قابلیت تعویض رویه یکی از مزایای تولید درب ضد سرقت بصورت دورفلزی می باشد. ست های یرآق ، درکوب و دستگیره از بهترین برندهای کشور ترکیه خریداری و نصب می شوند.

ساخت سفارشی درب ضد سرقت

علاوه بر تولید درب های ضد سرقت با ابعاد استاندارد ، به دلیل ساخت صفر تا صد ، مفتخر به تولید درب های ضد سرقت با ابعاد سفارشی بخصوص برای پروژه های تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت می باشیم. با توجه به نیاز بازار مبنی به تعویض و تغییر درب های معمولی با درب ضد سرقت ، درب های پک وارداتی قابل برای این پروژه ها نمی باشد. ساخت سفارشی ابعاد و قابلیت نصب انواع دستگیره و درکوب و یرآق مختلف از مزایای اصلی این واحد تولید می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *